עלינו
אנו שמחים לעזור למחפשי עבודה להתקבל לחברות במהירות. חיפוש עבודה אינו קל, אך בעזרתנו הוא קל יותר.
about usabout us
בקצרה
אצלנו ב- Resumake.co.il, אנו משנים את הדרך בה אנשים כותבים קורות חיים. יצרנו מערכת נוחה וידידותית שעוזרת לכם ליצור קורות חיים תוך דקות.
הכל התחיל בשנת 2012, כאשר הקמנו חברת גיוס והשמה שמבוססת על טכנולוגיה חכמה שפיתחנו בעצמנו. במהלך השנים סייענו לעשרות אלפי אנשים למצוא את מקום העבודה הבא שלהם ומהעבר השני עבדנו מול חברות מובילות ועזרנו להן לגייס עובדים.

במהלך השנים עברנו על כמויות אדירות של קורות חיים, שמנו לב שאנשים לא כותבים בצורה נכונה – לא מבחינת עיצוב, מבנה ותוכן. היינו משקיעים שעות עבודה רבות כל יום כדי לתת טיפים כיצד לכתוב קורות חיים נכון ולשפר אותם. חשוב לציין כי מעסיקים מקבלים מאות קורות חיים עבור כל משרה פתוחה, דבר שגורם להם לסנן קורות חיים במהירות (כ- 5 שניות בממוצע) והתוצאה היא שרוב המועמדים לא יעברו את הסינון הראשוני.

זו הסיבה שהתחלנו את Resumake.co.il, כדי להפוך את חיפוש העבודה שלך לקל יותר. בעזרת שנים של מחקרים, ניסיון מוכח בתחום משאבי האנוש וטכנולוגיה מתקדמת ביותר, הצלחנו לעשות זאת.

בעזרתנו, מחפשי עבודה רבים מצאו את המשרה הבאה שלהם בקרב המעסיקים הטובים ביותר, כגון: מיקרוסופט, גוגל, אפל, אמזון, פייסבוק ועוד.