קורות חיים לדוגמא - שליח

קורות חיים לדוגמא של שליח, המדריך המקיף ביותר בישראל לכתיבת קורות חיים של שליח, בעזרת הדוגמאות והטיפים שנכתבו על ידי מומחי גיוס תוכלו ליצור קורות חיים מרשימים ב- 5 דקות ותמצאו עבודה עוד היום!

assets/seo/images/%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA %D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%93%D7%95%D7%92%D7%9E%D7%90-%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%97.jpg
דירוג ממוצע: 4.2 (116 דירוגים)
assets/seo/images/%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA %D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%93%D7%95%D7%92%D7%9E%D7%90-%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%97.jpg

במדריך מטה נמצאים דוגמאות וטיפים לכתיבת קורות חיים המותאמים לשוק הנוכחי שיעזרו לכם למצוא את המשרה הבאה שלכם.. אתם יכולים להיעזר בטיפים הבאים שנועדו עבור שליחים, לכתוב לעצמכם קורות חיים מרשימים בתוך מספר דקות ולהתחיל את חיפוש העבודה כבר היום.


למרות הדרישות של הרמת משאות כבדים, תנאי מזג אוויר גרועים וביצוע משלוחים במגבלות זמן הדוקות, עבודה כשליחים יכולה להיות מתגמלת מאוד. לרוב שליחים זקוקים לתעודת בגרות ורישום נהיגה נקי כדי להתחיל, ותפקידים רבים משלמים תעריף שעה אטרקטיבי. התפקיד מאפשר גמישות, ובעוד שחלק מהשליחים חייבים לבצע נסיעות מוקדמות בבוקר או בשעת לילה מאוחרת, רבים אחרים עובדים במהלך היום.

שליחים צריכים להיות סבלניים, ממוקדים ומכווני פרטים, אך אין זה אומר שהעבודה לא יכולה להיות מהנה. שליחים שעובדים במסלולים קבועים מכירים את הלקוחות שלהם ואחראים על ניהול הזמן שלהם והשלמת המשימות.
שליחים הם השלב האחרון במסע המוצר מהיצרן לצרכן, ותמיד צריכים לשים את צרכי הלקוח במקום הראשון. איך אתם מראים למעסיקים שאתם שליחים אמינים ויעילים? קורות חיים יוצאי דופן של שליחים יכולים להעלות אתכם על דרך המלך ולהשיג לכם את העבודה המושלמת תוך זמן קצר.

בכמה דקות בודדות נלמד אתכם כיצד:

  • לכתוב קורות חיים מרשימים שיבלטו מעל כולם
  • להתאים את קורות החיים לכל מטרה ומשרה
  • להשתמש בשפה המתאימה כדי להבליט את כישוריכם
  • לעצב קורות חיים יצירתיים ומקוריים

באמצעות קורות החיים לדוגמא ותבניות העיצוב שלנו, אנו נעזור לכם לכתוב את קורות החיים הטובים ביותר ולמצוא את עבודת החלומות שתמיד רציתם.

אז בואו נתחיל!..

  • כתיבת הקדמה:

השתמשו בפסקת ההקדמה כדי להוכיח למעסיקים שאתם שליחים שהם יכולים לסמוך עליהם. ההקדמה היא החלק היחיד שמנוסחת בצורה של טקסט חופשי בקורות החיים שלכם. שלא כמו בסעיפים האחרים - שיהיו בצורת נקודות - כאן יש לכם שלושה או ארבעה משפטים לתת סקירה קצרה של מי שאתם, האופי המקצועי שלכם, הכישורים, האיכויות, ההישגים והחוויות החשובים ביותר שלכם. ההקדמה היא מקום נהדר להוספת קצת אישיות וקסם אישי למה שיכול להרגיש כמו מסמך יבש מאוד. אתם רוצים להרשים את המעסיק הפוטנציאלי עם הכישורים שלכם, אבל אתם גם לא רוצים להישמע כמו רובוט.

חברה סומכת על השליחים שלה לעבוד ביושרה: לבצע את העבודה ביושר ובעצמאות גם כשאיש אינו מפקח עליהם. ההקדמה היא מקום מצוין כדי להדגיש את התכונות האלה תוך כדי הזכרת אישורים רלוונטיים וניסיון עבודה קודם.

התחילו עם היסודות. כמה שנות ניסיון יש לכם בתחום משלוחים? באילו סוגי כלי רכב מותר לכם לנהוג באופן חוקי? האם אתם בקיאים במיוחד בהובלת חומרים רפואיים, מזון או מוצרים אחרים? מהן התכונות האישיות החזקות ביותר שלכם שגורמים לך להתבלט כשליחים?

  • ניסיון תעסוקתי:

ניסיון התעסוקה הקודם שלכם מראה למעסיקים שאתם יכולים להתמודד עם כל מהמורות שאתם עלולים להיתקל בהן בכביש. בנו את היסטוריית התעסוקה שלכם בסדר כרונולוגי הפוך: תחילה כתבו דוגמאות מהתפקיד האחרון שלכם ועברו אחורה משם עד שיהיו לכם מספר דוגמאות המראות את היכולת שלכם לעבוד קשה, לבצע ריבוי משימות ולנהל את זמנכם ביעילות.

סעיף הניסיון התעסוקתי הוא לעתים קרובות הסעיף הראשון אותו יסרוק המעסיק הפוטנציאלי. אז קחו בחשבון שכלל האצבע הוא להראות ולא לספר. הפכו כל נקודה בסעיף הניסיון שלכם למשמעותית וציינו את ההשפעה שהייתה לכם בתפקידים הקודמים שלכם. וודאו שכל נקודה מלווה בדוגמא קונקרטית, אל תכתבו רק שאתם מעולים בתקשורת ויחסי לקוחות, הפגינו זאת. פרטו את תחומי האחריות שהיו לכם ולוח הזמנים אליו נדרשתם.
אם עבדתם בעבר במשלוחים, נסו לתאר יום טיפוסי. כמה משלוחים ביצעתם בממוצע? כיסיתם שטח רחב? כמה קילוגרמים הרמתם לעתים קרובות? התמודדתם עם משימות רבות ולחץ? נסו לתאר את היכולות שלכם בצורה מדויקת. התוצאה הסופית של כתיבת סעיף ההיסטוריה התעסוקתית שלכם צריכה להיות רשימה של נקודות המציינות את הפרויקטים, ההישגים, החובות ואבני הדרך החשובים ביותר שלכם עבור כל עבודה.

במידה וזו העבודה הראשונה שלכם בתחום, השתמשו בסעיף היסטוריית התעסוקה שלכם כדי להצביע על כישורים שרכשתם בעבודות אחרות שלדעתכם יעזרו לכם להסתגל במהירות לתפקיד. במידת האפשר, השתמשו במספרים ובאחוזים כדי לכמת את הישגיכם ולהוכיח את תרומתכם.

  • כישורים:

סעיף המיומנויות עומד בלב ובמרכז קורות החיים של שליחים. הקפידו לכלול מיומנויות עבודה כמו עבר נהיגה נקי ונטול עבירות, ניסיון עם רכבים או היכרות עם תוכנת מעקב אחר משלוחים. סעיף זה צריך לכלול גם כמה מיומנויות בינאישיות כמו תקשורת, יעילות או התנהלות בארגון כדי להראות שאתם מועמדים אידאליים.

עבודת השילוח דורשת ערנות וריכוז לשעות רבות, אחריות, דייקנות ועמידה בלוחות זמנים. דאגו להדגיש תכונות חשובות אלו. מעבר לאחריות הנדרשת בשעות הרבות על הכביש, שליחים רבים שנושאים סחורה של חברה מסוימת מהווים גם סוג של נציגים שלה בשטח מול גורמים חיצוניים. במקרים אלה חשוב שקורות החיים יעבירו רושם של תודעת שירות ויחסי אנוש טובים.

  • השכלה:

מכיוון ששליחים רבים יכולים להתחיל לעבוד ללא תואר אקדמי, לא תצטרכו לדאוג ליצור קטע לימודים ממושך בקורות החיים שלכם. רוב החברות מציעות הכשרה לעבודה על מנת לתת לכם את הידע הספציפי שתצטרכו להשלים משימות עבודה.

אם אכן יש לכם תואר ראשון או תואר מתקדם, זה עוזר לרשום אותו בקורות החיים שלכם. למעשה, חלק מחברות המשלוחים הגדולות מחפשות במיוחד סטודנטים המחפשים משרות חלקיות כנהגי משלוחים.

גם אם אין לכם השכלה רשמית, תמיד מומלץ להראות את המחויבות שלכם לשיפור. עבודת השילוח נתפסת לעתים קרובות כאחת העבודות המעטות שמשלמות היטב לאנשים ללא תואר ראשון, אבל זה גם אומר שהעמדות האלה הופכות לתחרותיות יותר ויותר. לכן אם עשיתם קורסים שיכולים להיות רלוונטיים לתפקיד המבוקש פרטו עליהם כאן.

  • עיצוב:

התחרות בשוק העבודה של ימינו גבוהה. לכן עליכם לגרום לקורות החיים שלכם להתבלט עם העיצוב הנכון. כלומר, להראות את האישיות שלכם, לצד הדגשת הניסיון המקצועי וההישגים שלכם. מעסיקים נוטים יותר לזכור מועמדים מקוריים וחדשניים מאשר כאלו שמציגים רשימת תבליטים יבשה.

סגנון ויזואלי פשוט אך עם זאת יעיל המכתיב את קורות החיים שלכם מראה למעסיקים שהם יכולים לסמוך על כישוריכם וניסיונכם. שמרו על קורות חיים אטרקטיביים וקריאים, כך שהמעסיק יכול לעכל את המידע בפרק הזמן הקצר ביותר האפשרי. עליכם להיצמד לתבנית פשוטה עם מבנה קריא וברור. קורות החיים שלכם צריכים להציג עובדות בצורה ברורה וללא קישוט, כך שפורמט קורות חיים מודרני או נקי יעבוד היטב. סדר, בהירות וארגון הם המפתח.

כמובן שאין צורך להתחיל הכל מאפס, בחירה באחת מתבניות העיצוב המקצועיות שלנו תשיג לכם בדיוק את התוצאה שאתם מחפשים ותייצר לכם קורות חיים מעולים שאין ספק שיתבלטו מעל המתחרים.

  • לסיכום, נקודות עיקריות וכיצד לגרום לקורות החיים שלכם להתבלט?

תפקידם של השליחים הוא להעביר מוצרים או חפצים ממקום למקום תמורת תשלום. בשירות של שליחות משתמשים היום אנשים פרטיים, חנויות (רגילות ומקוונות) ועסקים. ישנם עסקים שמחזיקים צוות שליחים משלהם כחלק מהשירות שהם נותנים, וישנן חברות שליחויות ייעודיות לנושא, שכל תפקידן הוא לספק עבור הלקוחות שלהם את ההעברה – בזמן והשעה הרצויה. בשנים האחרונות, עם תור הזהב של הקניות באינטרנט – יש עליה עצומה בדרישה לשליחים ומפיצים. אנשים מבצעים קניות מאסיביות ברשת וצריכים שינוע לוגיסטי של החבילות והסחורות אל ביתם. השינוי הצרכני הזה הביא לעלייה בכל המערך התומך.

כיום כל מערך השליחויות הרבה יותר מתקדם מבעבר. ההתקדמות של המשלוח מנוטרת ועוברת מעקב צמוד על ידי מערכות ממוחשבות, מה שמאפשר ללקוח לראות באופן שקוף את התקדמות תהליך השילוח. ברוב המקרים מקבלים חיווי בזמן אמת כאשר המשלוח נמסר. ישנו תיאום צמוד מול הלקוח מרגע ההזמנה ועד רגע המסירה וטיפול מיוחד במוצרים וחבילות עם סיכוי לשבירות.
בהתאם לכך, הכישורים החיוניים שמומלץ לציין בקורות החיים של שליחים הם מיומנויות נהיגה בטוחות, ניהול זמן, אמינות, כיוון שירות לקוחות, תשומת לב לפרטים, תקשורת טובה ואף יכולות טכניות מסוימות. אין צורך בהשכלה פורמלית לתפקיד זה, אך נהיגה על כלי רכב כלשהו (לעיתים אפילו אופניים חשמליים) היא חובה.

עבודת השילוח יכולה להיות עבודה קשה ומעייפת הכוללת שעות רבות בדרכים, לעיתים בתנאי מזג אוויר קשים וסחיבת משאות כבדים, אך היא בהחלט יכולה להיות מתגמלת בשכר ובשעות גמישות אותן השליחים יכולים להתאים לעצמם.
כשמעסיקים קוראים את קורות החיים שלכם הם רוצים לוודא שאתם יכולים לבצע את העבודה ביושר ובעצמאות גם כשאיש אינו מפקח עליכם. הדגימו בקורות החיים שאתם אחראים, מקצועיים, אדיבים וחרוצים בעזרת הסעיפים השונים. אין צורך לציין את התכונות האלו במפורש, אלא הדגימו כיצד הבאתם אותן לידי ביטוי בניסיון העבר שלכם.


אלו רק חלק מהנקודות שיבליטו את קורות החיים שלכם מעל השאר - בעזרת הכלי שלנו לכתיבת קורות חיים ב- resumake.co.il, תוכלו ליצור קורות חיים בקלות ובמהירות ולהתקבל לחברות המובילות בשוק.

תבניות עיצוב מקצועיות לכל תפקיד, בחר/י תבנית ובנה/י את קורות החיים שלך במהירות.
השתמש/י בכלי יצירת קורות החיים המקצועי של Resumaker. נסה/י בחינם!