קורות חיים לדוגמא - פיזיותרפיסט

קורות חיים לדוגמא של פיזיותרפיסט, המדריך המקיף ביותר בישראל לכתיבת קורות חיים של פיזיותרפיסט, בעזרת הדוגמאות והטיפים שנכתבו על ידי מומחי גיוס תוכלו ליצור קורות חיים מרשימים ב- 5 דקות ותמצאו עבודה עוד היום!

assets/seo/images/%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA %D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%93%D7%95%D7%92%D7%9E%D7%90-%D7%A4%D7%99%D7%96%D7%99%D7%95%D7%AA%D7%A8%D7%A4%D7%99%D7%A1%D7%98.jpg
דירוג ממוצע: 4.2 (35 דירוגים)
assets/seo/images/%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA %D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%93%D7%95%D7%92%D7%9E%D7%90-%D7%A4%D7%99%D7%96%D7%99%D7%95%D7%AA%D7%A8%D7%A4%D7%99%D7%A1%D7%98.jpg

במדריך מטה נמצאים דוגמאות וטיפים לכתיבת קורות חיים המותאמים לשוק הנוכחי שיעזרו לכם למצוא את המשרה הבאה שלכם.. אתם יכולים להיעזר בטיפים הבאים שנועדו עבור פיזיותרפיסטים, לכתוב לעצמכם קורות חיים מרשימים בתוך מספר דקות ולהתחיל את חיפוש העבודה כבר היום.


פיזיותרפיסטים עוזרים לאנשים עם פציעות פיזיות, מחלות או מוגבלויות להחזיר את טווח התנועה ולעזור לשלוט בכאב. הם מטפלים באנשים הסובלים מאובדן תפקוד מוטורי עקב תאונות, מחלות או הידרדרות עקב הגיל. פיזיותרפיסטים משתמשים במומחיות ובניסיונם כדי לקבוע את הגורם האמיתי לטראומה אצל מטופלים, ועובדים איתם ליצירת תוכנית מותאמת אישית לשיקום.

פיזיותרפיסטים יוצרים תוכניות הכוללות תרגילים, מתיחות ואימוני כוח. פיזיותרפיסטים ומרפאים בעיסוק עובדים במגוון מסגרות רפואיות כולל בתי חולים, קופות חולים, מכוני כושר, מרפאות פרטיות, מרפאות חוץ ובתי ספר. בנוסף, יש עבודה גם בקבוצות ובנבחרות ספורט, במשרד החינוך במסגרת עבודה שיקומית בחינוך המיוחד ובמסגרות נוספות שנותנות מענה לכל שלבי החיים - מעבודה עם פגים ועד עבודה עם קשישים בבתי אבות.

קורות חיים מוצלחים של פיזיותרפיסטים צריכים להציג את הניסיון הקליני, ההשכלה והרישיון הנדרשים לתפקיד בתחום זה. חיוני לציין את יכולתכם להעניק טיפול מיטבי למטופל במגוון מסגרות בריאות לצד אחיות, רכזות מרפאות ואנשי מקצוע נוספים. פיזיותרפיסטים צריכים להיות מיומנים בעבודה עם מטופלים לתכנון ויישום תכניות טיפול מותאמות אישית העונות על צרכיהם ורצונותיהם. פיזיותרפיסטים צריכים להיות מנוסים בניהול כאבים גופניים ופציעות פיזיות בהתאם לשיטות העבודה הטובות ביותר ולסטנדרטים בתעשייה.

בכמה דקות בודדות נלמד אתכם כיצד:

  • לכתוב קורות חיים מרשימים שיבלטו מעל כולם
  • להתאים את קורות החיים לכל מטרה ומשרה
  • להשתמש בשפה המתאימה כדי להבליט את כישוריכם
  • לעצב קורות חיים יצירתיים ומקוריים

באמצעות קורות החיים לדוגמא ותבניות העיצוב שלנו, אנו נעזור לכם לכתוב את קורות החיים הטובים ביותר ולמצוא את עבודת החלומות שתמיד רציתם.

אז בואו נתחיל!

  • כתיבת הקדמה:

החלק הראשון בקורות החיים שלכם, ההקדמה, הוא המקום להדגיש מי אתם ומה אתם מביאים לשולחן (הטיפולים). מלבד המגע הפיזי הישיר שיש לפיזיותרפיסטים עם הלקוחות שלהם, יש את ההיבט המעט רגשי של האינטראקציות שלהם. אז אישיות בהחלט תופסת מקום מרכזי בקורות החיים שלכם.

למעשה, ההקדמה (המכונה לפעמים פרופיל) נוטה להיות ההזדמנות היחידה שלכם להוסיף אישיות למה שאחרת יפעל לפי פורמט קפדני של רשימת סעיפים. כאן, יש לכם שניים עד שלושה משפטים להראות את ההישגים המקצועיים שלכם ואת הסגנון שכם.

ההקדמה היא המקום להציע את הטיעונים המשכנעים ביותר לגבי הסיבה שאתם הפיזיותרפיסטים הנכונים לתפקיד. ההקדמה היא המקום שבו אתם צריכים לכלול את הכישורים שלכם, הניסיון המרשים ביותר וכמה שיותר פעלים חזקים ומידע ספציפי לעבודה. מעסיקים צריכים להסתקרן ממה שהם רואים בתקציר קורות החיים שלכם כדי לעודד אותם להמשיך לקרוא במורד המסמך. לפיזיותרפיסטים יש חלק חיוני בשיקום ובניהול הבריאות של מטופלים, לכן הדגשת תכונות המפתח שלכם שמוכיחות את הכישורים וההישגים שלכם כאן היא חיונית.

  • ניסיון תעסוקתי:

פיזיותרפיסטים עובדים עם מגוון אוכלוסיות שונות, ומתמחים בשיטות רבות ומגוונות. נסו לפרט עם אילו אוכלוסיות יצא לכם לעבוד ובאילו שיטות טיפול אתם נוהגים לעבוד. הציגו ניסיון רחב ככל האפשר על מנת להפגין יכולת הסתגלות. אבל כמובן חשוב לשים דגש על התחום שבו המשרה אליה אתם מעוניינים להתקבל.

ייתכן שקורס ספורט או עיסוי היה הצעד הראשון שלכם בקריירה או החלטה שקיבלתם מאוחר יותר לאחר ניסיון בתחום אחר. ייתכן שאתם מבצעים טיפול בשילוב עם מומחיות בריאותית אחרת, כגון אוסטאופתיה או דיקור סיני. בכל מקרה, המטרה שלכם בסעיף זה הוא להדגים באמצעות סעיפים מה תביאו לתפקיד שאתם מחפשים.

אם עדיין לא צברתם ניסיון תעסוקתי היעזרו בלימודים כדי להציג את הכישורים שלכם בקורות החיים, הרחיבו לגבי ההתנסות המעשית שרכשתם במסגרתו. אם יש לכם ניסיון מתחומי טיפול נוספים שווה לציין זאת גם, אפילו אם לא מדובר בפיזיותרפיה, הכישורים התקשורתיים הנחוצים למקצועות טיפול אחרים הם דומים.

  • כישורים:

מכיוון שכישוריכם הם מרכיב כה חשוב בעבודתכם כפיזיותרפיסטים, סעיף זה בקורות החיים נותן לכם מקום ייעודי להדגיש אותם. זה המקום בו אתם יכולים ליצור רשימת סעיפים של הטכניקות המרשימות או המתקדמות ביותר שלכם - כאלה שכנראה הולכות מעבר לידי הקסם שלכם.

להיות פיזיותרפיסטים פירושו יותר מאשר פשוט להבין כיצד להחזיר כתף חזרה למקום. אתם עוסקים בבריאות פיזית ונפשית וחייבים לדעת לבצע הערכות בריאות נכונות כדי לקבוע את דרך הפעולה המתאימה לכל לקוח. כישורי התקשורת שלכם חייבים להיות מצוינים מכיוון שאתם צריכים להבין את צרכי הלקוחות, הרצונות וההעדפות שלהם, לפני ולאורך הטיפול. אתם חייבים גם לשמש כצופים מהצד על מנת שתוכלו לאמוד איך הלקוחות שלכם מגיבים במהלך הטיפול ולשנות את הטכניקות בהתאם.
סעיף הכישורים שלכם מאפשר למעסיקים לראות בקלות לא רק מה אתם יכולים לעשות, אלא גם את התכונות שאתם מאמינים שהן החשובות ביותר עבור טיפול במגע. פיזיותרפיסטים זקוקים למיומנויות בין אישיות רבות. בקריירה זו, היכולת שלכם להזדהות עם אחרים, להבין את הצרכים שלהם ולתקשר הן עם לקוחות והן עם אנשי מקצוע אחרים בתחום הבריאות חשובה מאוד.

הקפידו לאזן בין מיומנויות קשות (טכניקות וידע מיוחד שיש לכם) לבין רכות (תכונות אופי כמו תקשורת או ניהול זמן) מעסיקים מחפשים מועמדים מנוסים ומשכילים, בעלי יכולת של מתן טיפול ברמה גבוהה למטופלים תוך עבודה צמודה עם רופאים ומטפלים אחרים.
אם יש לכם כישורים כלשהם שמבדילים אתכם ממועמדים אחרים, בחרו באלו על פני כישורים נפוצים יותר. לדוגמא, הסמכה בשיקום או טיפול בפציעות ספורטיביות עשויה להיות בעלת ערך רב. זכרו להתאים אישית את קורות החיים שלכם עבור כל תפקיד שאליו אתם ניגשים. רשימת הכישורים צריכה תמיד לכלול את אלה שצוינו בתיאור התפקיד שפורסם.

  • השכלה:

כמו אצל אנשי מקצוע רבים בתחום הרפואי , פיזיותרפיסטים חייבים להיות בעלי הכשרה ורישיון. לכן סעיף החינוך כל כך חשוב בקורות החיים של פיזיותרפיסטים. הקפידו לרשום את כל התארים וההסמכות כאן.
מעבר לכך כאשר אתם מזכירים את ההשכלה שלכם פרטו האם במסגרתה התנסיתם בעבודה מעשית? עברתם קורסים משמעותיים וייחודיים? אם יש לכם הכשרה או ניסיון בתחומי טיפול שונים ציינו זאת גם.
אל תשכחו להוסיף מידע על כל הכשרה מתמשכת, קורס או חברות בארגון שמראים שאתם ממשיכים ללמוד ולהתפתח בתחום.

  • עיצוב:

עבור קורות חיים של פיזיותרפיסטים, תרצו למצוא את הפורמט הנכון המאזן בין סגנון ומבנה בתבנית קורות החיים שלכם. פורמט טוב הוא עמוד השדרה של קורות החיים שלכם ויכול למשוך את המעסיק להמשיך ולקרוא את קורות החיים שלכם ליותר מכמה שניות בודדות. העיצוב הוא למעשה הרושם הראשוני שהמעסיק מקבל מכם, הוא מדגיש לו את האופן בו אתם מציגים את הדברים ומבדילים בין עיקר לטפל.

מכיוון שתבניות של קורות חיים משדרות אופי, מה שאתם צריכים היא תבנית נקייה וקלאסית כדי להציג את הדימוי המקצועי שלכם בקורות החיים. מומחיות, אמינות, ומקצועיות הם האסוציאציות המרכזיות לתפקיד במקצוע רפואי זה. בואו נמחיש זאת בתבנית קורות החיים שלכם.

בקורות החיים הטובים ביותר יש קווים נקיים, שפע של שטח לבן, ומעל הכל, הם קריאים. אתם רוצים שמעסיקים יוכלו למצוא את פרטי הקשר שלכם, העבודה האחרונה והמיומנויות שלכם תוך שניות ספורות, כי זה כל הזמן שיש ברשותכם על מנת להרשים.
כמובן שאין צורך להתחיל הכל מאפס, בחירה באחת מתבניות העיצוב המקצועיות שלנו תשיג לכם בדיוק את התוצאה שאתם מחפשים ותייצר לכם קורות חיים מעולים שאין ספק שיבלטו מעל המתחרים. 

  • לסיכום, נקודות עיקריות וכיצד לגרום לקורות החיים שלכם להתבלט?

פיזיותרפיסטים הם חלק משמעותי ממערך הבריאות. הם מסייעים למטופלים המשתקמים מפציעות קשות, ספורטאים, קשישים, נכים ועוד להתמודד עם הכאב שלהם. המטרה של פיזיותרפיסטים היא לסייע בשיפור איכות החיים, לחבר את הפציינט לגופו ולידע שיסייע לו לתפקד טוב יותר במישור התנועתי. כיוון שהפציינטים מגיעים ממצב של פתולוגיה, הידע הנדרש הוא מאוד מעמיק ומצד שני מגוון כדי להתאים את הטיפול לצרכי הפציינט.
מקצוע זה דורש ידע ומיומנות רבים, והוא מציע הזדמנויות רבות להתמקצע ולהתפתח. אם אתם מחפשים עבודה כפיזיותרפיסטים עומדות בפניכם אפשרויות רבות בין אם במכונים פרטיים, בבתי חולים או בקופות החולים.

קורות חיים מקצועיים לפיזיותרפיסטים צריכים להפגין את המיומנויות הבאות - כישורי תקשורת יוצאי דופן, יכולת לבנות קרבה עם מטופלים ובני משפחותיהם, סובלנות וסבלנות, עניין אמיתי והבנה טובה של פיזיולוגיה ואנטומיה, ויכולת לעבוד תחת לחץ. על המועמדים המתאימים להדגיש בקורות החיים לימודים אקדמיים בפיזיותרפיה.
בתחום הטיפול חשוב מאוד לקבל פידבקים חיוביים, בסופו של דבר מי שיקבע אם אתם תהיו פיזיותרפיסטים מצליחים הם המטופלים ולא המנהלים שלכם. אם קיבלתם חוות דעת חיובית רבות ציינו זאת בסעיף ההמלצות בקורות החיים. יתרה מזאת, אם המעסיק הקודם מעוניין להמליץ עליכם למעסיק הבא זה בהחלט יתרום לכם. 
 

אלו רק חלק מהנקודות שיבליטו את קורות החיים שלכם מעל השאר - בעזרת הכלי שלנו לכתיבת קורות חיים ב- resumake.co.il, תוכלו ליצור קורות חיים בקלות ובמהירות ולהתקבל לחברות המובילות בשוק.

תבניות עיצוב מקצועיות לכל תפקיד, בחר/י תבנית ובנה/י את קורות החיים שלך במהירות.
השתמש/י בכלי יצירת קורות החיים המקצועי של Resumaker. נסה/י בחינם!