קורות חיים לדוגמא - עובד סוציאלי

קורות חיים לדוגמא של עובד סוציאלי, המדריך המקיף ביותר בישראל לכתיבת קורות חיים של עובד סוציאלי, בעזרת הדוגמאות והטיפים שנכתבו על ידי מומחי גיוס תוכלו ליצור קורות חיים מרשימים ב- 5 דקות ותמצאו עבודה עוד היום!

assets/seo/images/%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA %D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%93%D7%95%D7%92%D7%9E%D7%90-%D7%A2%D7%95%D7%91%D7%93-%D7%A1%D7%95%D7%A6%D7%99%D7%90%D7%9C%D7%99.jpg
דירוג ממוצע: 4.4 (167 דירוגים)
assets/seo/images/%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA %D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%93%D7%95%D7%92%D7%9E%D7%90-%D7%A2%D7%95%D7%91%D7%93-%D7%A1%D7%95%D7%A6%D7%99%D7%90%D7%9C%D7%99.jpg

במדריך מטה נמצאים דוגמאות וטיפים לכתיבת קורות חיים המותאמים לשוק הנוכחי שיעזרו לכם למצוא את המשרה הבאה שלכם.. אתם יכולים להיעזר בטיפים הבאים שנועדו עבור עובדים סוציאליים, לכתוב לעצמכם קורות חיים מרשימים בתוך מספר דקות ולהתחיל את חיפוש העבודה כבר היום.כעובדים סוציאליים בחרתם במשרה משמעותית ומאתגרת עם המון מסלולי קידום, אפשרויות תעסוקה ולמידה אין סופית! וכל זה יחד עם מתן סיוע לאחר והקלת מצב המחיה של אנשים ומשפחות על ידי ניתוח הסביבה, מערכות היחסים, המערכות והמדיניות המשפיעים על חייהם.
האתגרים הנפוצים העומדים בפני עובדים סוציאליים השואפים לעזור למטופליהם כוללים אבטלה, עוני, מחלות נפש, התעללות, התמכרות וטראומה.

לפני שתצאו לחיפוש עבודה אחר משרה חדשה בתחום העבודה הסוציאלית, עליכם לוודא שקורות החיים שלכם עומדים במשימה. תחום תובעני זה דורש מועמדים הנלהבים לעזור לאחרים וממוקדים להשיג תוצאות. הדרך היחידה בה אתם יכולים להוכיח שאתם בחירה נבונה לתפקיד חדש היא להציג את היכולות, הידע והניסיון שלכם בקורות חיים כתובים היטב.

בכמה דקות בודדות נלמד אתכם כיצד:

  • לכתוב קורות חיים מרשימים שיבלטו מעל כולם
  • להתאים את קורות החיים לכל מטרה ומשרה
  • להשתמש בשפה המתאימה כדי להבליט את כישוריכם
  • לעצב קורות חיים יצירתיים ומקוריים

באמצעות קורות החיים לדוגמא ותבניות העיצוב שלנו, אנו נעזור לכם לכתוב את קורות החיים הטובים ביותר ולמצוא את עבודת החלומות שתמיד רציתם.

אז בואו נתחיל!

  • כתיבת הקדמה:

עובדים סוציאליים רגילים לשים את צרכיהם ורצונותיהם של המטופלים שלהם בעדיפות הראשונה, תכונה נהדרת ללא ספק, אך בכתיבת קורות החיים עליכם לשים את עצמכם בקדמת הבמה ולשווק את עצמכם כמועמדים המתאימים והראויים ביותר לתפקיד הנחשק.
בעת כתיבת קורות החיים שלכם יכול להיות קשה להחליט בדיוק איך להתחיל, במיוחד עבור עובדים סוציאליים שיכולים להיות בעלי ניסיון ברמות שונות, כולל הכשרה, הזדמנויות התנדבותיות ובמסגרת מקצועית. למרבה המזל, ההקדמה נותנת לכם הזדמנות להדגיש את האיכויות והידע המרשימים שלכם מייד. בדרך זו, המעסיקים יכולים לזהות באופן מיידי את מה שאתם מביאים לשולחן מבלי לסרוק את כל קורות החיים שלכם מתחילתם ועד סופם.

ההקדמה מדגישה את הכישורים, ההתמחויות והיכולות הדרושים לתפקיד בעבודה סוציאלית. לכן, בלא יותר מ- 3-5 משפטים רשמו אודותיכם בצורה המקורית האותנטית ביותר. התמקדו בתפיסת העולם שלכם וכיצד אתם יכולים לתרום למשרה ולארגון אליו אתם מכוונים. שאלו את עצמכם מה הופך אתכם למועמדים המתאימים ביותר שלא ניתן להתעלם מהם.

  • ניסיון תעסוקתי:

סעיף היסטוריית התעסוקה בקורות החיים שלכם מספר את סיפור הצמיחה המקצועית שלכם. חלק זה של קורות החיים יתפוס את עיקר השטח אם אתם עובדים סוציאליים קליניים. במידה ואתם בתחילת הדרך המקצועית שלכם, עדיין יש לכם את ההתמחות והסטאז' לפרט כאן.

חישבו על העבודה או ההתמחות הראשונה שלכם ומה עשיתם שם ואז הראו דפוס של מיומנות מוגברת, אחריות או מגוון קהל המטופלים ששימשתם. השתמשו בפעלים חזקים כשאתם מתארים את ההישגים, ההצלחות והאתגרים שהתגברתם עליהם בכל עבודה. אל תפרטו אחריות אלא הסבירו כיצד השתמשתם בכישוריכם לעבודה נהדרת. היו מפורטים ככל האפשר וכללו נתונים בכל מקום שהוא רלוונטי. אנשי משאבי אנוש רוצים לכמת את הישגיכם בקלות.
הניסיון התעסוקתי צריך לשדר את היכולת שלכם לטפל ביעילות בצרכים של מגוון מטופלים הזקוקים לסיוע, אך הוא גם צריך להוכיח שאתם לומדים ומתפתחים תוך כדי עבודה. במילים אחרות, הניסיון התעסוקתי נועד לספר סיפור על צמיחתכם כעובדים סוציאליים מנוסים.

עובדים סוציאליים יכולים להשתלב במגוון תפקידים בעמותות כמו גם בתפקידים מטעם משרד הרווחה והחינוך. כמו כן הם יכולים ללוות יחידים, קבוצות, משפחות או לפעול כחלק מעמותות. לפני שאתם מגישים את קורות החיים לכל אחד מתפקידים אלה, העיפו בהם מבט, ותשאלו את עצמכם אם אפשר להתאים אותם טוב יותר לתפקיד.
טריק פשוט כדי להסב את תשומת לב המעסיק או משאבי האנוש הוא להשתמש בתיאור התפקיד שלהם כמדריך. אם תסתכלו קרוב מספיק, תמצאו את מילות המפתח שאתם צריכים לכלול בניסיון המקצועי שלכם וכך תהיו בטוחים שלא יהיה ניתן להתעלם מקורות החיים שלכם.

  • כישורים:

עובדים סוציאליים שואפים לספק לאנשים את הכלים שיסייעו להם במצוקות שלהם, ומאופי הדברים מתמודדים עם סיטואציות מורכבות הדורשות מהם רגישות ומקצועיות.

סעיף הכישורים מספק למעסיקים מבט חטוף להבין אם יש לכם את הכישורים שהם מחפשים, אך גם נותן להם מושג אילו כישורים לדעתכם הם החשובים ביותר לתפקיד.
כעובדים סוציאליים יש לכם כישורים בין-אישיים מצוינים. אתם יודעים לתקשר עם מטופלים, משפחות וקולגות כדי להבטיח שמטופליכם יקבלו את מה שהם צריכים. כישורי האנשים האלה הם המפתח, אך עליכם להפגין גם כישורים ארגוניים, במיוחד אם אתם מגישים מועמדות למשרדים ממשלתיים, עיריות ועמותות גדולות.
בנוסף, אל תזניחו מיומנויות טכניות. עובדים סוציאליים זקוקים לידע טכנולוגי מסוים לצורך מעקב אחר מטופלים, מילוי ניירת ואולי אפילו קיום מפגשים דרך מחשב.

וודאו כי המגייסים יודעים שיש לכם ידע נרחב במדיניות הרווחה החברתית, במשאבים ומערכת המשפט, והבנת התנהגות אנושית וסוציולוגיה.

  • השכלה:

על מנת לעסוק בעבודה סוציאלית עליכם להיות בוגרי תואר ראשון ומעלה בעבודה סוציאלית ורשומים בפנקס העובדים הסוציאליים. חשוב לציין במקום ברור ובולט בקורות החיים שאתם כשירים לעסוק בעבודה סוציאלית. מעבר לכך, אם עברתם הכשרות והשתלמויות נוספות בתחום החינוך והטיפול ציינו אותם בסדר כרונולוגי הפוך מהעדכני ביותר והלאה.
מומלץ לרשום כל השכלה והכשרה נוספת שקיבלתם מאז התואר המקורי. זה עשוי לכלול מפגשי פיתוח מקצועיים המוצעים במקום העבודה, קורסים קצרים וסמינרים. זה חשוב מאוד בקורות חיים של עובדים סוציאליים מכיוון שזה מראה שאתם כל הזמן מתעדכנים ומתפתחים במקצוע שלכם.

אם אתם ניגשים לתפקיד שכחלק ממנו תלוו אישית ילדים אולי שווה להדגיש את הידע שלכם עם ילדים לעומת אוכלוסיות אחרות. התאמות קטנות מסוג זה משדרגות את קורות החיים שלכם משום שהם יעבירו את התחושה שהתפקיד נתפר למידותיכם.

  • עיצוב:

כלל האצבע כאן הוא למנוע מהעיצוב להפריע למידע שלכם. שמרו על קורות החיים מסודרים וקריאים.

וודאו כי אתם הולכים לגישה קלאסית עם קווים נקיים וקלים לקריאה בטקסט המשובצים בתבליטים ורשימות. הרגעים המככבים בקריירה שלכם צריכים לקפוץ מהדף, למרות שצריך להבליט ולהדגיש מילות מפתח חשובות, הן צריכות להיקרא בצורה חלקה וזורמת ולהתכנס כסיפור ולא כסדרה של אירועים בודדים.
המומחים שלנו ממליצים על עיצוב פשוט או קלאסי לקורות חיים מקצועיים. בתחום העבודה הסוציאלית, קיימות אפשרויות עבודה רבות מול סוכנויות ממשלתיות או משרדים קהילתיים, כך שסגנון קורות חיים מסורתי או בסיסי הוא המתאים ביותר. הימנעו מכלול בקורות החיים פריטים מיותרים, כגון תמונות, טקסט צבעוני, גרפיקה או דברים מסיחים אחרים.

כמובן שאין צורך להתחיל הכל מאפס, בחירה באחת התבניות שלנו תשיג לכם בדיוק את התוצאה שאתם מחפשים ותייצר לכם קורות חיים מעולים שאין ספק שיתבלטו מעל המתחרים.

  • לסיכום, נקודות עיקריות וכיצד לגרום לקורות החיים שלכם להתבלט?

כדי לכתוב קורות חיים חזקים של עובדים סוציאליים, תצטרכו לספק הוכחות ליכולתכם לעזור לאחרים. הדרך היחידה בה אתה יכול להוכיח שאתה בחירה מוצקה לתפקיד היא להציג את היכולות, הידע והניסיון שלך בקורות חיים כתובים היטב.

עובדים סוציאליים יכולים להשתלב במגוון תפקידים בעמותות כמו גם בתפקידים מטעם משרד הרווחה והחינוך. עובדים סוציאליים יכולים ללוות יחידים, קבוצות, משפחות או לפעול כחלק מעמותות. לפני שאתם מגישים את קורות החיים לכל אחד מתפקידים אלה, העיפו בהם מבט, ותשאלו את עצמכם אם אפשר להתאים אותם טוב יותר לתפקיד ולנסות לשלב את כישוריכם עם צרכי הארגון.
אם אתם מעוניינים שמעסיקים ירגישו בטוחים שתצליחו בצוות, וודאו להתמקד במיומנות זו בקורות החיים שלכם. אתם יכולים לרשום את עבודת הצוות כמיומנות ברשימת הכישורים, אך יתכן ויעיל יותר לתת דוגמה לכך בסעיף הניסיון.

כעובדים סוציאליים קורות החיים שלכם צריכים לתאר את היכולות הבין-אישיות החזקות שלכם, את האמפתיה, הסובלנות, הנאמנות והמקצועיות שלכם. כשאתם כותבים את קורות החיים עליכם להציג תכונות מיוחדות אלה בצורה משכנעת כמו גם את הבקיאות שלכם בשמירה על קודי התנהגות סודיים קפדניים בעת ניהול מטופלים.


אלו רק חלק מהנקודות שיבליטו את קורות החיים שלכם מעל השאר - בעזרת הכלי שלנו לכתיבת קורות חיים ב- resumake.co.il, תוכלו ליצור קורות חיים בקלות ובמהירות ולהתקבל לחברות המובילות בשוק.

 

תבניות עיצוב מקצועיות לכל תפקיד, בחר/י תבנית ובנה/י את קורות החיים שלך במהירות.
השתמש/י בכלי יצירת קורות החיים המקצועי של Resumaker. נסה/י בחינם!