קורות חיים לדוגמא - מגייסת

קורות חיים לדוגמא של מגייסת, המדריך המקיף ביותר בישראל לכתיבת קורות חיים של מגייסת, בעזרת הדוגמאות והטיפים שנכתבו על ידי מומחי גיוס תוכלו ליצור קורות חיים מרשימים ב- 5 דקות ותמצאו עבודה עוד היום!

assets/seo/images/%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA %D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%93%D7%95%D7%92%D7%9E%D7%90-%D7%9E%D7%92%D7%99%D7%99%D7%A1%D7%AA.jpg
דירוג ממוצע: 4.9 (72 דירוגים)
assets/seo/images/%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA %D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%93%D7%95%D7%92%D7%9E%D7%90-%D7%9E%D7%92%D7%99%D7%99%D7%A1%D7%AA.jpg

במדריך מטה נמצאים דוגמאות וטיפים לכתיבת קורות חיים המותאמים לשוק הנוכחי שיעזרו לכם למצוא את המשרה הבאה שלכם.. אתם יכולים להיעזר בטיפים הבאים שנועדו עבור מגייסים, לכתוב לעצמכם קורות חיים מרשימים בתוך מספר דקות ולהתחיל את חיפוש העבודה כבר היום.


בכל חברה שמכבדת את עצמה קיימת מחלקה ענפה של משאבי אנוש. אין זה פלא שתחום משאבי האנוש כל כך נדרש. באופן ספציפי, אנשים נוהרים לגיוס כי זה מאפשר להם להשאיר חותם מוחשי על החברה בה הם עובדים. בין אם עובדים בחברת השמה או כחלק ממחלקה בתוך החברה, למגייסים יש כישרון להתאים את האנשים הנכונים למשרות הנכונות.

אנשי משאבי האנוש הם הגורם האחראי על גיוס, מיון וניהול המשאב האנושי של חברות וארגונים, וזאת במטרה למקסם את יעילותם. לכן, אם שילוב של עולם העסקים עם עבודה עם אנשים קורץ לכם, תחום משאבי האנוש הוא בהחלט יכול להתאים עבורכם.
בדרך כלל אתם רגילים להיות בצד של המעסיקים ואין ספק שאתם מגייסים מעולים, כבר סקרתם אלפי קורות חיים לתפקידים מורכבים שאתם עוזרים למלא בהם תקנים ואתם יודעים בדיוק מה אתם מחפשים בתפקידים האלו. עכשיו, הגיע הזמן שתכתבו את קורות החיים שלכם! קורות החיים לתפקידי גיוס חשובים במיוחד מכיוון שהם מאפשרים לכם להדגים במהירות שאתם יודעים כיצד להתאים את קורות חיים לתיאור התפקיד ותהיו המתאימים ביותר אליו.

זה בהחלט לא מזיק לקבל עצה כשאתם מתחילים בחיפוש העבודה שלכם. מנהלי הגיוס והמעסיקים הפוטנציאליים שלכם הולכים להיות די בררנים בכל הקשור לשיפוט קורות החיים של אלו שמסתכלים על קורות חיים כחלק מתפקידם.

בכמה דקות בודדות נלמד אתכם כיצד:

  • לכתוב קורות חיים מרשימים שיבלטו מעל כולם
  • להתאים את קורות החיים לכל מטרה ומשרה
  • להשתמש בשפה המתאימה כדי להבליט את כישוריכם
  • לעצב קורות חיים יצירתיים ומקוריים

באמצעות קורות החיים לדוגמא ותבניות העיצוב שלנו, אנו נעזור לכם לכתוב את קורות החיים הטובים ביותר ולמצוא את עבודת החלומות שתמיד רציתם.

אז בואו נתחיל!

  • כתיבת הקדמה:

פסקת ההקדמה היא הסעיף הראשון שמנהלי גיוס עוברים עליה. כאשר הם צריכים לבחור במהירות את רשימת המועמדים המובילים, ההקדמה עושה הבדל גדול.

כמגייסים, אתם צריכים להיות שילוב של אנשי מכירות ופסיכולוגים. אתם צריכים לדחוף לעבר המשרה שאתם רוצים לאייש ולהבין את הצרכים של החברה והאנשים המכווננים לתפקיד הזה. הקדמה המונה 3-5 משפטים המפרטם את המלאכה העדינה הזו היא המקום להדגיש את מיומנויות אלו.
זהו גם המקום שבו אתם יכולים להכניס קצת אישיות ולספר על עצמכם. מההתחלה, קורות החיים שלכם צריכים לשדר את כישורי התקשורת והיכולות הבינאישיות המצוינות שלכם. התמקדו בתפיסת העולם שלכם וכיצד אתם יכולים לתרום למשרה ולחברה אליה אתם מכוונים. שאלו את עצמכם מה הופך אתכם למועמדים המתאימים ביותר שלא ניתן להתעלם מהם.

וודאו שאתם מציגים את ההישגים הגדולים ביותר שלכם במילים חזקות. השתמשו בנתונים ובפרטים כדי לגבות את טענותיכם. חישבו על המומחיות שלכם, האם אתם מצוינים בלמצוא בדיוק את המועמד המתאים למשרות שקשה לאייש? האם אתם מולטי-טאסקרים המסוגלים ללהטט פרטים רבים? האם יש לכם רשת מדיה חברתית נרחבת שבה אתם משתמשים כדי לפרסם מודעות דרושים ולקבל הפניות של מועמדים מצוינים? ודאו שאתם מדגישים את הכישורים האלו.

  • ניסיון תעסוקתי:

אתם רגילים להתאים למשרות מועמדים מתאימים למקצוע, אז אתם יודעים איך זה אמור להיראות. מגייסים טובים הם פותרי בעיות מלידה, מיומנים בהערכת צרכים ויצירת תוצאות. ברור שזה אתם! אבל עכשיו אתם רק צריכים להוכיח את זה בסעיף היסטוריית התעסוקה שלכם. כשאתם סורקים קורות חיים אתם לא רוצים לקרוא רשימה של כל אחריות שהייתה למועמד בכל עבודה. אין סיכוי! מה שאתם רוצים הוא פירוט של הישגים שמוכיחים שהמועמד יכול לעשות את העבודה. זו גם המטרה שלכם.

חזרו לדרישות בפירוט המשרה וחשבו כיצד תוכלו להוכיח שיש לכם את מה שנדרש כדי למצוא ולשמר אנשים מעולים. כל עבודה היא אחרת! אם אתם מחפשים עבודה בחברת השמה / כוח אדם או בתעשייה מסוימת ויש לכם ניסיון בעבודה בתעשייה זו, וודאו שאתם כוללים זאת. סביר יותר שתבינו את הכישורים והתכונות הדרושים לעבודה נהדרת אם עשיתם זאת בעצמכם.

לפני שתתחילו להרכיב את סעיף ניסיון העבודה שלכם, ערכו רשימה של כל המשרות שלכם, כותרות התפקיד והתאריכים שבהם עבדתם בכל אחד. לאחר מכן הוסיפו את המיטב ממה שהשגתם בכל אחד מהן. ענו על האינסטינקטים שלכם כמגייסים. אתם אף פעם לא יודעים בדיוק מה מעסיקים מחפשים, אבל בתור מומחים לגיוס כישרונות בעצמכם, אתם יודעים יותר טוב מהרוב. לאחר מכן, השתמשו בפעלים, נתונים ופרטים חזקים בזמן שאתם מפתחים כל נקודה בתיאורי התפקיד כך שתראה התקדמות של אחריות וידע.

  • כישורים:

רשימת הכישורים והמיומנויות של אנשי מקצוע בתחום משאבי האנוש והגיוס בפרט כמעט ואינה נגמרת. אתם צריכים להיות ברורים לגבי התמהיל הספציפי שלכם של כישורים שהופך אתכם למושלמים לתפקיד. אם נקודות החוזק שלכם אינן תואמות את דרישות התפקיד, אולי אתם צריכים לחשוב על ההגשה למשרה הזו פעמיים.

כתיבת קורות החיים הופכת לקלה יותר כאשר הכישורים שלכם תואמים את הציפיות שלהם. אם אתם מעוניינים להגיש מועמדות לתפקיד מאתגר זה, יש כישורים מסוימים שמצפים מכם, כגון כישורי קבלת החלטות טובים, כישורי תקשורת מצוינים וכישורי אנשים חזקים.

חשוב שקורות החיים שלכם יכילו שילוב טוב של כישורים אנליטיים (עבודה עם מערכות גיוס, אקסלים, נתונים ויכולת פרזנטציה) וחברתיים (כמו תקשורת בינאישית ועבודת צוות) – שילוב של השניים יהפוך אתכם למועמדים האידיאליים.

  • השכלה:

בדרך כלל מגיעים לתחום של משאבי אנוש לאחר לימודי מדעי ההתנהגות, פסיכולוגיה, ניהול משאבי אנוש, ייעוץ ארגוני וכו', אך גם השכלה כללית כלשהי ואוריינטציה שיווקית-מכירתית עשויות לפלס לכם את הדרך. לא מעט רכזי גיוס מתפתחים מעולם המכירות, חלקם עבדו בעבר כנציגי מכירות ואז התברגו לתחום הגיוס.

צריך לשמור על סעיף זה פשוט. למעשה, המעסיקים רק רוצים לדעת האם הידע שלכם במשאבי אנוש התחיל בבסיס איתן או לא. הראו שאתם מחוייבים לתחום משאבי אנוש גם אתם באים מרקע אחר. פרטים קטנים כמו קורסים, הכשרות, התלמדויות והתנדבויות עושים את כל ההבדל.

במידה ועסקתם בצבא בתפקיד דומה או שיש לכם היכרות עם יחידות טכנולוגיות מסוימות, מומלץ לכתוב ולהדגיש זאת בסעיף נפרד. ניסיון בתחום הגיוס או עם הבוגרים הטכנולוגיות שנחשבים ל- "סחורה החמה" ביותר בשוק ללא ספק ייתן לכם נקודת פתיחה טובה יותר מזו של האחרים.

  • עיצוב:

קורות החיים שלכם משמשים לא רק ככלי לזימון לראיונות עבודה, אלא הם גם מוכיחים שתוכלו להתמודד עם אתגרי הגיוס שעליהם צריכים להתמודד גם כל המועמדים שתזמינו. במילים אחרות: פורמט קורות החיים שלכם הוא הוכחה שאתם יודעים איך נראית מועמדות חזקה. מנהלי משאבי אנוש השוכרים לתפקידי גיוס יצפו מכם לקורות חיים מושלמים וכמובן שתדעו כיצד לעצב קורות חיים מנצחים, לכן ודאו כי אתם הולכים לגישה קלאסית עם קווים נקיים וקלים לקריאה בטקסט המשובצים בתבליטים ורשימות. הרגעים המככבים בקריירה שלכם צריכים לקפוץ מהדף, למרות שצריך להבליט ולהדגיש מילות מפתח חשובות, הן צריכות להיקרא בצורה חלקה וזורמת ולהתכנס כסיפור ולא כסדרה של אירועים בודדים.

זה שאתם מקצוענים בתחום משאבי אנוש לא אומר שאתם אשפים לעיצוב גרפי. אפילו המומחים זקוקים לעיתים למעט עזרה – בחירה באחת התבניות שלנו תשיג לכם בדיוק את התוצאה שאתם מחפשים ותייצר לכם קורות חיים מעולים שאין ספק שיבלטו מעל המתחרים. עיצבנו עבורכם סדרה של תבניות עיצוב מקצועיות שיעזרו לכם להשיג בדיוק את העבודה אותה אתם מחפשים.

  • לסיכום, נקודות עיקריות וכיצד לגרום לקורות החיים שלכם להתבלט?

רק למעט דברים בחיים יש השפעה גדולה יותר מהתחלת עבודה נפלאה חדשה. זאת הסיבה שמגייסים טובים אוהבים את העבודה שלהם ונהנים מההזדמנות להשפיע על החיים של אנשים אחרים. למרות שלא ניתן לגייס כל אחד, עדיין למגייסים יש את היכולת להשפיע על על המועמדים למצוא הזדמנות מתאימה על ידי מתן עצה או הכוונה כיצד יוכלו להשתפר בתהליך הבא שלהם.

מחקר מקיף הראה שלפונקציית הגיוס יש את ההשפעה המשמעותית ביותר על הצמיחה בהכנסות וברווחי החברה בהשוואה לכל פונקציה אחרת ב HR! נתון זה מצטרף לאתגר הגדול ביותר של המנהלים כיום – שהוא איתור וגיוס העובדים הטובים ביותר. ולצוות הגיוס יש את המפתח להביא את האנשים האלה לארגון. את האנשים שיעשו את השינוי וישפיעו על השורה התחתונה ועל הצלחת הארגון.
מועמדים המעוניינים בתפקידי גיוס צריכים להציג בקורות החיים שלהם מומחיות במשאבי אנוש, כישורי תקשורת ואנשים מצוינים, כישורי מחשב, ניהול זמן ועבודת צוות. בעוד שלרוב ההשכלה המינימלית הנדרשת לתפקיד זה היא תואר ראשון במשאבי אנוש, תואר שני וניסיון עבודה רלוונטי נחשבים לבונוס נהדר.

מכיוון שרוב המגייסים "מוכרים" משרות / מועמדים / תדמית של ארגון – בתהליך הגיוס מעורבים הרבה תהליכי שכנוע חכמים ולא אגרסיביים. צריך לדעת לעשות את השידוך הנכון, וגם להבין שלא תמיד זה יעבוד. לפעמים מועמד מושלם על הנייר מתגלה כשונה בראיון או מאוחר יותר, זה טבעי וזה קורה. אופי העבודה דורש המון סבלנות ואיפוק, תהליך הגיוס הוא תהליך, גם אם אנחנו מאוד רוצים למצוא עובד שיבוא לעבודה מחר בבוקר. למי שעוסק במשאבי אנוש צריכים להיות יחסי אנוש טובים, אלו הם האנשים שנמצאים בתווך בין המנהלים השונים לעובדים, בהרבה מקרים הם הפנים של הארגון עבור מועמדים פוטנציאליים.

תכונות נוספות שכדאי שיהיו למגייסים הן סקרנות וגישה טובה לטכנולוגיה - כיום היכולת לאתר מועמדים ברשתות החברתיות היא מובנת מאליה ברשימת התכונות המאפיינות מגייסים טובים. בסופו של דבר מדובר גם בתחום שהוא תחרותי, מכיון שכל ארגון מעוניין לשכור את הטובים ביותר לשירותיו, מגייסים מתחרים על אותם מועמדים ועל אותם שטחי פרסום, בין אם זה באתרי חיפוש עבודה ובין אם זה בקבוצות ייעודיות ברשתות חברתיות, לינקדאין או פייסבוק.
 

אלו רק חלק מהנקודות שיבליטו את קורות החיים שלכם מעל השאר - בעזרת הכלי שלנו לכתיבת קורות חיים ב- resumake.co.il, תוכלו ליצור קורות חיים בקלות ובמהירות ולהתקבל לחברות המובילות בשוק.

תבניות עיצוב מקצועיות לכל תפקיד, בחר/י תבנית ובנה/י את קורות החיים שלך במהירות.
השתמש/י בכלי יצירת קורות החיים המקצועי של Resumaker. נסה/י בחינם!