קורות חיים לדוגמא - מאבטח

קורות חיים לדוגמא של מאבטח, המדריך המקיף ביותר בישראל לכתיבת קורות חיים של מאבטח, בעזרת הדוגמאות והטיפים שנכתבו על ידי מומחי גיוס תוכלו ליצור קורות חיים מרשימים ב- 5 דקות ותמצאו עבודה עוד היום!

assets/seo/images/%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA %D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%93%D7%95%D7%92%D7%9E%D7%90-%D7%9E%D7%90%D7%91%D7%98%D7%97.jpg
דירוג ממוצע: 4.7 (146 דירוגים)
assets/seo/images/%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA %D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%93%D7%95%D7%92%D7%9E%D7%90-%D7%9E%D7%90%D7%91%D7%98%D7%97.jpg

במדריך מטה נמצאים דוגמאות וטיפים לכתיבת קורות חיים המותאמים לשוק הנוכחי שיעזרו לכם למצוא את המשרה הבאה שלכם.. אתם יכולים להיעזר בטיפים הבאים שנועדו עבור מאבטחים, לכתוב לעצמכם קורות חיים מרשימים בתוך מספר דקות ולהתחיל את חיפוש העבודה כבר היום.

 

עבודות אבטחה הן כבר מזמן לא עניין לחובבנים. אנשי מקצוע בתחום האבטחה עם ניסיון ומיומנות דרושים בארץ ובחו"ל. במדינה כמו שלנו בה ההיערכות לאירוע בטחוני שכיחה כל כך, הצורך באנשי אבטחה אחראיים קיימת כל העת.
כולנו צריכים להיות אסירי תודה למאבטחים על ההגנה שהם מספקים במקומות בהם אנו חיים, עובדים, מבקרים, עורכים קניות או מתקשרים. נוכחותם מסייעת במניעת פשע וסיכונים לביטחון האישי והציבורי, כמו גם גניבת רכוש, השחתה ונזק - דברים שאיננו רוצים בחברה שלנו.

מאבטחים סוקרים את האזור במטרה לאתר פעילות בלתי חוקית, התנהגות חשודה או מצבים מסוכנים. קורות חיים של מאבטחים מראים אחריות, קור רוח, זיהוי פעילויות חשודות, פגיעה ברשויות, חקירה ראשונית של מצבים מסוימים ואף עיכוב עד להגעת רשויות החוק.
אם אתם מחפשים עבודה בשירותי אבטחה, נקודת המוצא שלכם היא קורות חיים מצויינים שיגרמו לכם לבלוט מעל מועמדים אחרים.

בכמה דקות בודדות נלמד אתכם כיצד:

  • לכתוב קורות חיים מרשימים שיבלטו מעל כולם
  • להתאים את קורות החיים לכל מטרה ומשרה
  • להשתמש בשפה המתאימה כדי להבליט את כישוריכם
  • לעצב קורות חיים יצירתיים ומקוריים

באמצעות קורות החיים לדוגמא ותבניות העיצוב שלנו, אנו נעזור לכם לכתוב את קורות החיים הטובים ביותר ולמצוא את עבודת החלומות שתמיד רציתם.

אז בואו נתחיל!

  • כתיבת הקדמה:

לרוב המעסיקים לוקח מספר שניות לבחון קורות חיים (במהירות שאתם מזהים אנשים חשודים), והדבר הראשון שהם יראו הוא ההקדמה שלכם, לכן זה קריטי להשאיר רושם ראשוני מנצח. ההקדמה הידועה גם בשם פרופיל, היא ההזדמנות שלכם להציג את עצמכם בפני המעסיק הפוטנציאלי במילים שלכם ולתאר את הכישורים והיכולות שהופכים אתכם לאידיאליים לתפקיד.

אמנם היסטוריית התעסוקה וההכשרה שלכם הם נתונים שאינם ניתנים לשינוי, אך הפרופיל מאפשר לכם להדגיש במילים שלכם את האיכויות שברשותכם אותם המעסיקים מחפשים. היו בטוחים ואסרטיביים בלי להישמע שחצנים או מתפארים. שימו את עצמכם בנעלי המעסיק ותארו את המועמדים המדויקים שהוא מחפש.
ההקדמה היא מקום קטן ומצומצם בקורות החיים שיש לה חלק גדול ובולט מצד המעסיקים. אין צורך ביותר מ- 2-3 משפטים ולהעביר את האופי המקצועי שלכם, האיכויות וההישגים המרשימים ביותר שלכם. השתמשו בשפה ברורה, תיאורית, דינמית ואיתנה. תארו את עצמכם בצורה חזקה ואנרגטית - בטון פשוט, אותנטי ובטוח בעצמו.

  • ניסיון תעסוקתי:

זה המקום בו מתוארים התפקידים וההישגים שלכם במקומות העבודה הקודמים ועליהם להיכתב בסדר הפוך מהמאוחר ביותר ועד המוקדם ביותר. כל סעיף מתחיל בשם החברה או המעסיק ובתאריכים. מתחת לזה - תארו את התרומות שלכם בארבע או חמש נקודות. היו ספציפיים וישירים, תוך שימוש בפעלים חזקים, בעלי צורה פעילה כמו: הרתעה, מניעה, הגנה, סיכול, אבטחה, פיקוח וכו'.
מומלץ להרחיב אודות משרות אבטחה קודמות, תחומי אחריות, השגרה היום יומית והדרישות שאפיינו את תפקידכם. כדאי לציין האם הייתם חמושים, האם עבדתם בצוות ומה הייתה מידת הרגישות של השטח שאבטחתם (ישנו הבדל בין אבטחת מתקני לוחמה לאבטחת קניון).

חשוב לא רק לציין את העובדה שכבר עבדתם באבטחה בעבר, אלא שבמסגרת ניסיון זה הפגנתם אחריות, ערנות ויכולת טובה לעמוד בלחצים. זכרו שהניסיון שלכם לא רק הופך אתכם למועמדים עדיפים למשרות דומות, אלא יכול למנף אתכם למשרות מאתגרות יותר.
עבודה באבטחה היא בחירה נפוצה לחיילים שהשתחררו זה עתה משירות קרבי. יוצאי יחידות מובחרות רבות, נחטפים ברגע שהם מגישים קורות חיים למשרה הראשונה שלהם ואם אתם מאלו שהשירות הצבאי שלהם קשור לתפקיד הנוכחי שלהם אז אתם ברי מזל וכדאי שתנצלו את המצב הזה לטובתכם.

לכן, העדיפו לפרט על אודות השירות הצבאי בקורות החיים אפילו לפני שאתם מציינים ניסיון תעסוקתי אחר. מעבר לציון התפקיד והדרגה בה השתחררתם, הזכירו באיזה רובאי הוכשרתם ומה עוד כלל התפקיד שלכם במסגרת השירות הצבאי. אם לא שירתם כחיילים קרביים כנראה תעדיפו לחפש עבודה באבטחה שלא דורשת נשק, למשל במוסדות חינוך או בקניונים.

  • כישורים:

כמובן שליכולות פיזיות והכשרות מסוימות ישנן חשיבות כאשר מדובר בקורות חיים של מאבטחים, אך בסופו של דבר, מה שרוב המעסיקים מחפשים יותר מהכל אינו תואר נחשב או ניסיון קרבי מפואר, אלא מועמדים שיש להם את הכישורים לבצע את העבודה הספציפית. לכן, סעיף המיומנויות בקורות החיים שלכם הוא חשוב ביותר. לעיתים התכונה החשובה ביותר במאבטחים טובים היא האופי המוסרי שלהם.

תפקידי האבטחה שונים בתחומי האחריות והאופי שלהם, ולכן קורות החיים שלכם צריכים לשקף מיומנויות ותכונות אופי בהתאם. אם אתם מגישים קורות חיים לאבטחת טיולים, חשוב לא רק שתהיו אחראיים ובעלי ניסיון אלא גם שתהיו בעלי יחסי אנוש טובים. מאבטח טיולים מתלווה לקבוצות אנשים ביום חווייתי ומרגש עבורם, וחשוב שיהיה לו חלק חיובי בחוויה. מצד שני אם אתם מעוניינים להגיש מועמדות לעבודה באבטחת אירועים או מתקנים, שם היחס פחות אישי, יותר חשוב להראות את המסוגלות שלכם לתפקד תחת לחץ ולשלוט בגורמים רבים בבת אחת.

  • השכלה:

רוב עבודות האבטחה דורשות תעודת בגרות בלבד, אם כי לחלקן אין בכלל דרישת השכלה. עם זאת, קורסים במכללות או הסמכה מקצועית בתחום יכולים להיות יתרון גדול אם אתם מחפשים עבודה תחרותית יותר. הסמכות הן מאוד חשובות בעת כתיבת קורות חיים בתחום האבטחה למשל: רישיון לנשיאת נשק, קורס עזרה ראשונה, מאבטחי תחבורה ציבורית וכו'.

  • עיצוב:

איש אינו מצפה שקורות החיים שלכם יראו כמו יצירת אמנות. מה שמנהלי גיוס ומעסיקים מצפים הוא מסמך בעל מראה מקצועי התואם חזותית למראה המדים שלכם: מסודרים ללא דופי, מלוטשים, נקיים וחפים מכל גימיק.
שמרו על עיצוב נקי ופשוט, יעיל ומסודר, כך שהקוראים יוכלו לראות בקלות את מה שהם מקבלים ולמצוא אותו בקלות. זכרו שמנהלי גיוס ומעסיקים מקדישים בדרך כלל מספר שניות בלבד של התבוננות בקורות החיים, לכן גרמו לשניות הללו להיחשב. אתם רוצים רושם ויזואלי טוב במבט אחד, לפני קריאת המילה הראשונה.

כמובן שאין צורך להתחיל הכל מאפס, בחירה באחת התבניות שלנו תשיג לכם בדיוק את התוצאה שאתם מחפשים ותייצר לכם קורות חיים מעולים שאין ספק שיתבלטו מעל המתחרים.

  • לסיכום, נקודות עיקריות וכיצד לגרום לקורות החיים שלכם להתבלט?

מאבטחים ממלאים תפקיד חיוני בהגנה על רכוש, אנשים ומתקנים מפני גניבה ופעילויות בלתי חוקיות אחרות. הם אחראים לביטחון, שמירת הסדר, פיקוח ואכיפת חוקים רלוונטיים.

אבטחה הוא אחד מתחומי העיסוק הנפוצים והנחוצים במשק הישראלי. עיסוק באבטחה יכול להיות דרך טובה לחסוך כסף רב בפרק זמן קצר או להוות אפיק תעסוקה לטווח ארוך שיכול אף להציע הזדמנויות לקידום ופיתוח. מעבר לכך, מאבטחים ישראליים נחשבים מקצועיים במיוחד מחוץ לגבולות המדינה. לא מעט ישראלים עם ניסיון באבטחה מועסקים בחברות בינלאומיות או עבור בעלי ממון רב בעולם.

בזמן חיפוש עבודה בתחום האבטחה, במיוחד אם מדובר בעבודה ראשונה או שניה אחרי צבא, חשוב מאוד להדגיש אם יש לכם שירות צבאי רלוונטי לתפקיד. במידה והשירות שלכם לא היה רלוונטי לתפקיד אליו אתם מגישים מועמדות, כדאי מאוד להדגיש כל אלמנט בקורות חיים שהופך אתכם לייחודיים ומתאימים למה שהמעסיק הפוטנציאלי מחפש. כך למשל פעילויות התנדבותיות בהן השתתפתם, ציונים לשבח שזכיתם בהם או אירועים ספורטיבים שנטלתם בהם חלק (הכל כמובן חייב להיות רלוונטי לתפקיד ולא סתם אירועים מהחיים).

תחת הכותרת של אבטחה ישנם סוגים שונים של משרות לדוגמה אבטחת מוסדות, אירועים, טיולים או אישים. חשוב שתהיו כנים עם עצמכם במהלך חיפוש העבודה בנוגע לרמת הסיכון שאתם מוכנים לקחת על עצמכם, ולמידת האחריות לה אתם בשלים – כמובן בהתאם למה שההכשרה המקצועית שלכם מאפשרת. היו בררניים כאשר אתם בוחנים את הדרישות במודעת הדרושים ובחרו משרות שתפורות למידותיכם. וכמובן, נסחו את קורות החיים שלכם בהתאם.


אלו רק חלק מהנקודות שיבליטו את קורות החיים שלכם מעל השאר - בעזרת הכלי שלנו לכתיבת קורות חיים ב- resumake.co.il, תוכלו ליצור קורות חיים בקלות ובמהירות ולהתקבל לחברות המובילות בשוק.

תבניות עיצוב מקצועיות לכל תפקיד, בחר/י תבנית ובנה/י את קורות החיים שלך במהירות.
השתמש/י בכלי יצירת קורות החיים המקצועי של Resumaker. נסה/י בחינם!