קורות חיים לדוגמא - ברמן

קורות חיים לדוגמא של ברמן, המדריך המקיף ביותר בישראל לכתיבת קורות חיים של ברמן, בעזרת הדוגמאות והטיפים שנכתבו על ידי מומחי גיוס תוכלו ליצור קורות חיים מרשימים ב- 5 דקות ותמצאו עבודה עוד היום!

assets/seo/images/%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA %D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%93%D7%95%D7%92%D7%9E%D7%90-%D7%91%D7%A8%D7%9E%D7%9F.jpg
דירוג ממוצע: 4.8 (187 דירוגים)
assets/seo/images/%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA %D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%93%D7%95%D7%92%D7%9E%D7%90-%D7%91%D7%A8%D7%9E%D7%9F.jpg

במדריך מטה נמצאים דוגמאות וטיפים לכתיבת קורות חיים המותאמים לשוק הנוכחי שיעזרו לכם למצוא את המשרה הבאה שלכם.. אתם יכולים להיעזר בטיפים הבאים שנועדו עבור ברמנים, לכתוב לעצמכם קורות חיים מרשימים בתוך מספר דקות ולהתחיל את חיפוש העבודה כבר היום.


יצירת קורות חיים מנצחים זה כמו לרקוח קוקטייל מושלם - צריך לערבב חלקים שווים של אמנות ומדע. קורות חיים של ברמנים צריכים להיות מקיפים כמו אחריות התפקיד - הם צריכים להציג את הידע, הניסיון והמיומנויות שלכם לצד האישיות הכובשת שלכם והיכולת לדבב אנשים ולגרום להם לחוויה מחויכת ועיניים מבריקות.
בדיוק כמו קוקטייל צריך לערבב את כל המרכיבים האלו היטב לפני שמגישים אותם ללקוח, במקרה הזה המעסיק הפוטנציאלי שלכם.

מה מעסיקים מחפשים במועמדים לתפקיד ברמנים? ראשית אהבת אלכוהול והתמצאות בו הם חשובים מאוד, שכן לקוחות רבים שואלים שאלות ומבקשים המלצה למשקאות בהתאם להעדפותיהם ולטעמם האישי. שנית, מאחר שאחד מתפקידיהם של הברמנים הוא לשמור על אווירה קלילה וכיפית עליהם להיות חברותיים, חייכנים וחיוביים, בעלי תודעת שירות, כריזמה וקסם אישי (במיוחד אם רוצים ליהנות מטיפים נדיבים במיוחד).

בכמה דקות בודדות נלמד אתכם כיצד:

  • לכתוב קורות חיים מרשימים שיבלטו מעל כולם
  • להתאים את קורות החיים לכל מטרה ומשרה
  • להשתמש בשפה המתאימה כדי להבליט את כישוריכם
  • לעצב קורות חיים יצירתיים ומקוריים

באמצעות קורות החיים לדוגמא ותבניות העיצוב שלנו, אנו נעזור לכם לכתוב את קורות החיים הטובים ביותר ולמצוא את עבודת החלומות שתמיד רציתם.

אז בואו נתחיל!..

  • כתיבת הקדמה:

לאישיות יש תפקיד גדול בתפקיד הברמנים. יש לקוחות שאוהבים להכיר את הברמנים שלהם ולפטפט איתם עד השעות הקטנות. בחלק זה יש לכם הזדמנות להמחיש את האישיות והסגנון שלכם מאחורי הבר.

עובדים בתחום המסעדנות מתפקדים בסביבה אינטנסיבית ובלחץ זמן. הנה ההזדמנות שלכם להסביר כיצד תשתלבו ואיזה סגנון מקצועי תביאו לדלפק. רוב סעיפי קורות החיים מורכבים מתבליטים - של עבודות עבר, בתי ספר ומיומנויות. ההקדמה, היא ההזדמנות שלכם לעורר מעט אישיות.
בשניים עד שלושה משפטים, אתם צריכים לתאר את ההצלחה הגדולה ביותר שלכם. האם פיתחתם משקה שהפך למשקה הבית המועדף או הגדיל את מספר הלקוחות שנכנסו לבר? השתמשו במילים חזקות כדי להסביר כיצד אתם מעודדים לקוחות להזמין כוס נוספת או להסביר כיצד אתם נשארים רגועים ואדישים כשאתם מתמודדים עם עשרות לקוחות בו זמנית בשעות העומס של סוף השבוע.

בהקדמה ציינו תכונות אישיות שלכם שבולטות כברמנים כמו אדיבות, שירותיות, יכולת שיווקית, רצון עז להשתלב בחיי הלילה ועוד. כל אלו יסייעו למעסיק להכיר את היתרונות שלכם ויעודדו זימון לראיון.

  • ניסיון תעסוקתי:

ברמנים חייבים לתאר כיצד הם מראים מחויבות ללקוחות ובעלי שירות מעולה בקורות החיים שלהם. עליהם לתאר את הדרך בה הם גרמו לאורחים להרגיש רצויים וכיצד השתמשו בידע שלהם בתחום המשקאות והמיקסולוגיה כדי להמליץ ​​על משקאות ללקוחות ולהגדיל את המכירות היומיות. עליהם לתאר גם את החשיבות בהגשת אלכוהול לאורחים.

היסטוריית התעסוקה שלכם היא המקום להפיק את המירב מניסיונכם ויכולתכם. כל עבודת מסעדנות, אירוח או שירות שעבדתם בה היא משמעותית לקורות חיים ועליה להיכנס לסעיף הניסיון התעסוקתי שלכם. עבודות שכאלו מעידות על היכולת שלכם לרצות לקוחות, להבין את צרכיהם, להגדיל מכירות ולתפקד תחת לחץ ועייפות. כמובן שבמידה שיש לכם ניסיון כברמנים הרחיבו על כך. לדוגמה, מה היו הדרישות מעבר לתפקידכם כברמנים, האם היה עליכם לעמוד ביעדי מכירה, האם גם הוצאתם מנות, האם הענקתם שירות ישיר ללקוחות (או עבדתם מול מלצרים בלבד) וכדומה.

זו ההזדמנות שלכם להראות במעט פירוט מה אתם יכולים לעשות ולמה כדאי למעסיקים לשכור אתכם. ההיסטוריה התעסוקתית שלכם היא ספר על הישגיכם וצמיחת הקריירה שלכם, ולא רשימה של אחריות בעבודה.

הניסיון התעסוקתי צריך להראות בבירור את יכולתכם לפקח על פעולות ונהלים הקשורים לעבודה וניהול בר. פרטו כיצד יש ביכולתכם למקסם את הביצועים, למזער עלויות, להגדיל את ההכנסות ולהשיג שביעות רצון לקוחות. התמקדו בכתיבת סעיפים ממוקדים וענייניים, בהם אתם מפרטים את ההישגים והתכונות הגדולים שלכם הרלוונטיים לתעשיית המסעדנות. קורות החיים שלכם צריכים להציג את המסירות שלכם לשביעות רצון הלקוחות ואת היכולת לפתור בעיות במידת הצורך.

  • כישורים:

מעסיקים רבים הבינו כבר מזמן שעובדים מיומנים ומוכשרים הם נכס לעסק שלהם, גם אם לא רכשו השכלה רלוונטית או לא הספיקו להתנסות בעבודה ממשית בתחום. כאמור, רבים מהם אף מעדיפים לשכור עובדים מוכשרים ובעלי מיומנויות אישיות ברמה גבוהה ולהכשיר אותם לפי הצרכים שלהם.

אם אכן יש לכם מיומנויות שמתאימות לתפקיד כדאי מאוד להקדיש להן חלק בקורות החיים שלכם, למעסיקים אכפת מאוד מחלק הכישורים גם אם מעולם לא עבדתם במסעדה או בר. כידוע ברמנים טובים הם בעלי יחסי אנוש מעולים. לקוחות אוהבים לעתים קרובות לדבר עם ברמנים, כך שכישורי התקשורת שלכם, במיוחד היכולת שלכם להקשיב בזמן שאתם עובדים על קסם המיקסולוגיה שלכם, הם המפתח. לא רק שזה עשוי לשדר למעסיק שאתם מועמדים מתאימים לתפקיד, תכונות אופי כאלה יכולות אף לעזור לכם להרוויח טיפים מצוינים.
בתור ברמנים, אתם מערבבים משקאות אלכוהוליים ולא אלכוהוליים ומספקים שירות לקוחות אופטימלי ללקוחות. יש לכם זיכרון טוב ואתם בקיאים במשקאות ובשילובי שתייה. אתם מאזנים בין מעקב קפדני אחר מתכונים ושילוב של יצירתיות וחדשנות שלכם.

אבל כברמנים אתם עושים יותר מאשר לערבב משקאות. הברמנים אחראים על שמירה של אזור הבר נקי ומסבירי פנים, ועליהם להיות מיומנים בתחזוקת ציוד הבר. בדרך כלל באחריותם לקחת הזמנות ולטפל בתשלומי מזומן וכרטיסי אשראי, בנוסף ליצירת משקאות.
בנוסף, חשוב לזכור שהעבודה מאחורי הבר היא עבודה פיזית סיזיפית שמצריכה מולטיטסקינג, דייקנות, תשומת לב לפרטים ועמידה תחת תנאי לחץ. וודאו שאתם כוללים כל אלו הסעיף המיומנויות.

  • השכלה:

עבודת הברמן דורשת סט מיומנויות מיוחד שתוכלו ללמוד בעבודה. יש אנשים שבוחרים ללמוד בבית ספר לברמנים ואחרים עשויים להיות בעלי תואר ראשון, אך תעודת בגרות היא ההשכלה המינימלית הנדרשת. גם אם התואר שלכם אינו קשור לתחום האירוח והמסעדנות, רשמו אותו כאן. קבלת תואר אקדמי מראה שיש לכם נחישות והתמדה.

אם סיימתם זה עתה את בית הספר לברמנים ואין לכם שום ניסיון מקצועי בתחום, שקלו לציין זאת בהקדמה מכיוון שהכשרה זו מדגישה את ההסמכה העיקרית שלכם לתפקיד.
זה הזמן להזכיר אישורים נוספים בתחום האירוח וההסעדה: קורס יין/ מיקסולוגיה, בטיחות המזון או תחומים קשורים אחרים.

בנוסף, תמיד תוכלו להוסיף שורה על אודות השירות הצבאי או הלאומי שלכם וכך תאפשרו למעסיק לדלות לגביכם עוד מידע ולהכיר אתכם טוב יותר.

  • עיצוב:

בין אם אתם חדשים בתחום ובין אם יש לכם רזומה בכמה ברים נחשבים, תבנית נקייה ואטרקטיבית מעבירה את המסר שאתם מקצוענים. אין צורך לכלול צבעים נועזים, פריסות חדשניות או אלמנטים יצירתיים יותר, מכיוון שמנהל מחפש מישהו שיכול לבצע את העבודה ביעילות ובחיוך. אוסף תבניות קורות החיים שלנו מאפשר לכם למצוא את האיזון הנכון בין קורות חיים פשוטים ומושכים.

זה שאתם מקצוענים בתחומכם לא אומר שאתם אשפים לעיצוב גרפי. אפילו המומחים זקוקים לעיתים למעט עזרה – לכן עיצבנו עבורכם סדרה של תבניות עיצוב מקצועיות שיעזרו לכם להשיג בדיוק את העבודה אותה אתם מחפשים.

  • לסיכום, נקודות עיקריות וכיצד לגרום לקורות החיים שלכם להתבלט?

תפקידו של ברמן הוא להכין ולמזוג משקאות (בעיקר אלכוהוליים) בברים, פאבים, מסעדות ואולמות אירועים. צעירים רבים מחפשים עבודה כברמנים כי האווירה טובה והטיפים מעולים. חלקם אפילו מגדילים לעשות ומסיימים קורס ברמנים מפני שהידע והמיומנויות שהם רוכשים בלימודים עשויים לשפר את סיכוייהם להתקבל לעבודה.

אתם יכולים לסובב בקבוק וודקה בוער באוויר ולתפוס אותו מאחורי הגב תוך ניגוב דליפה מהדלפק ביד השנייה שלכם. אז הרי.. אתם ברמנים מוסמכים! אבל… להיות ברמנים דורש קצת מעבר לכך. ברמנים מנצחים תמיד שמים את הלקוחות בראש סדר העדיפויות: הם שירותיים, סבלנים ואדיבים כך שתמיד ידעו איזה סוג משקה ישרת את מצב רוח הלקוח ולא יחששו ללכת אחרונים הביתה ולנעול את המקום עד שאחרון הלקוחות יצא מרוצה.
בנוסף, ברמנים הם אנשים מכירות מצוינים שתמיד צריכים להבין מה הלקוחות רוצים עוד לפני שביקשו זאת ולחשוב כיצד להגדיל את מכירות הר נון סטופ. העבודה מאחורי הבר היא אינה פשוטה, היא עד שעות מאוחרות, כוללת חגים וסופי שבוע, כוללת עמידה על הרגליים במשך שעות ארוכות ולפעמים גם סחיבות של משאות כבדים. 

השתמשו בניסיון העבודה הקודם שלכם, בין אם זה בתחום המסעדנות או בין אם זה בתחום אחר, כדי להדגיש התמדה במקום העבודה, מסירות ויחסי אנוש טובים. השתמשו בשפה אנרגטית ופעלים חזקים כדי להראות שיש לכם את האנרגיה הדרושה לעבודה בסביבה של לחץ גבוה ולתאר כיצד אתם חרוצים וקפדנים אך גם בעלי רעיונות יצירתיים וחדשניים.
הקפידו לתת למעסיק שקורא את קורות החיים שלכם אינפורמציה לגבי התפקוד בתחום החברתי וניהול צוות. עבדתם טוב עם אחרים בעבר? האם עבודת צוות אפשרה לכם להשיג דברים גדולים? הובלת פרויקטים / יוזמות לשיפור והתייעלות שירות הלקוחות? המעסיקים רוצים לוודא שהם מגייסים עובדים שיוכלו לגרום ללקוחות להיות מרוצים. אם תוכלו להעביר ביעילות את כישוריכם החברתיים והניהוליים החזקים בקורות החיים שלכם, תהיו במצב אידיאלי.
 

אלו רק חלק מהנקודות שיבליטו את קורות החיים שלכם מעל השאר - בעזרת הכלי שלנו לכתיבת קורות חיים ב- resumake.co.il, תוכלו ליצור קורות חיים בקלות ובמהירות ולהתקבל לחברות המובילות בשוק.

תבניות עיצוב מקצועיות לכל תפקיד, בחר/י תבנית ובנה/י את קורות החיים שלך במהירות.
השתמש/י בכלי יצירת קורות החיים המקצועי של Resumaker. נסה/י בחינם!