קורות חיים לדוגמא - אנליסט מידע

קורות חיים לדוגמא של אנליסט מידע, המדריך המקיף ביותר בישראל לכתיבת קורות חיים של אנליסט מידע, בעזרת הדוגמאות והטיפים שנכתבו על ידי מומחי גיוס תוכלו ליצור קורות חיים מרשימים ב- 5 דקות ותמצאו עבודה עוד היום!

assets/seo/images/%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA %D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%93%D7%95%D7%92%D7%9E%D7%90-%D7%90%D7%A0%D7%9C%D7%99%D7%A1%D7%98-%D7%9E%D7%99%D7%93%D7%A2.jpg
דירוג ממוצע: 4.8 (181 דירוגים)
assets/seo/images/%D7%A7%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA %D7%97%D7%99%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%93%D7%95%D7%92%D7%9E%D7%90-%D7%90%D7%A0%D7%9C%D7%99%D7%A1%D7%98-%D7%9E%D7%99%D7%93%D7%A2.jpg

במדריך מטה נמצאים דוגמאות וטיפים לכתיבת קורות חיים המותאמים לשוק הנוכחי שיעזרו לכם למצוא את המשרה הבאה שלכם.. אתם יכולים לקחת את הטיפים הבאים שנועדו עבור אנליסטים, לכתוב לעצמכם קורות חיים מרשימים בתוך מספר דקות ולהתחיל את חיפוש העבודה כבר היום.

 

בעולם שבו נתונים נמצאים בכל מקום, חברות זקוקות לאנשים מוכשרים בעלי כלים לגשת למאגרי הנתונים - לאסוף אותם, לנתח אותם, לזהות דפוסים ולקבל מהם תובנות שיצביעו על ההחלטות הטובות ביותר אותן החברה יכולה לבצע. אנליסטים הם מבוקשים וכמעט כל חברה תחפש לגייס אותם.
בכמה דקות בודדות נלמד אתכם כיצד:

 • לכתוב קורות חיים מרשימים ולהתבלט מכין כולם
 • להתאים את קורות החיים לכל מטרה ומשרה
 • להשתמש בשפה המתאימה בכדי להבליט את כישוריכם
 • לעצב קורות חיים יצירתיים ומרשימים

באמצעות קורות החיים לדוגמא ותבניות העיצוב שלנו, אנו נעזור לכם לכתוב את קורות החיים הטובים ביותר ולמצוא את עבודת החלומות שתמיד רציתם!

תחום הדאטה מתפתח במהירות כמו הטכנולוגיה התומכת בו וחברות יעשו כמעט הכל כדי למצוא את המגמות המפתיעות ביותר. אנליסטים הם חוד החנית של חברות מאחר והם מתרגמים נתונים אלו למידע שחברה יכולה להשתמש בו. המון חברות מתהדרות בכמה נתונים יש להן בהישג ידן, אך מעטות מאוד מגרדות את פני השטח מבחינת הבנת התובנות שהם עשויים להציע. רק אנליסט מצוין ידע לומר לחברה שלו כיצד לנהוג נכון עם הדאטה שלה.
אז בואו נתחיל..!

 • כתיבת הקדמה:

הקדמה של כל אנליסט צריכה להתמקד בשלושה דברים: מומחיות בתעשייה, חדשנות ופרוייקטים מנצחים. לצג הנתונים המספריים והתוכנות בהם אתם מנוסים, ההקדמה שלכם צריכה להדגיש כיצד אתם מתבלטים מעל כל המועמדים האחרים שסביר להניח שגם הם בעלי רשימת הישגים ארוכה ומרשימה. כשאתם מפרטים כיצד תפקידכם משמש כצינור להעברת מידע בין הנתונים לבין הקולגות שלכם, אתם מציגים את ערככם האמיתי. בכתיבת ההקדמה תדגישו את ההשפעה של הפרוייקטים שלכם על כיוונה וריווחיותה של החברה, כך למעשה תכמתו את כישורי הדאטה שלכם במונחים אמיתיים.

לדוגמא:
"אנליסט מידע בעל 8 שנות ניסיון באיסוף ועיבוד נתונים בעזרת כלי BI ו- SQL. ידע רחב בסטטיסטיקה, פתרון בעיות מורכבות ועבודה מול מחלקת ה- Data של החברה להגדלת ההכנסות החודשיות".

 • ניסיון תעסוקתי:

ההיסטוריה התעסוקתית של אנליסט מידע צריכה להתמקד בפירוט של מה ניתוח הנתונים שלו הועיל לחברה. אין תועלת לפרט את רשימת ההישגים שלכם במקום העבודה מבלי להציג את התוצאות שהביאו אותם הישגים. כאשר המעסיק מעיין בקורות החיים שלכם עליו להתרשם כיצד אתם משתלבים בפאזל העסקי ולהבין כיצד התובנות שלכם הביאו לשיפור העסק ולהגדלת הרווחיות.

האופן בו תכתבו את הניסיון התעסוקתי שלכם ייתן דוגמא נהדרת לאופן בו אתם מציגים בתמציתיות את ממצאי הנתונים שלכם. שימרו על רשימה של פרוייקטים מרכזיים העשויים להיות רלוונטיים לתפקיד העתידי המציגים את התקדמותכם מבחינת סולם המשימות שהופקדו בידיכם ומורכבות הנתונים שעבדתם עליהם. וודאו שהיסטוריית התעסוקה שלכם כוללת רשימה מלאה של כל השיקולים הטכניים עבור אנליסט מידע - תכללו את כל הכלים והתוכנות בהן אתם משתמשים.
דוגמא:

 • 3+ שנות ניסיון בעבודה עם SQL, עיבוד מידע והצגתו.
 • עבודה עם כלי BI – Tableau, Power BI, Qlik.
 • חשיבה אנליטית יוצאת דופן ויכולת לפתור בעיות.
 • ניסיון בעבודה מול Big Data – MongoDB, Redis, Hadoop כולל שאילתות מורכבות.
 • כתיבת סקריפטים בפייתון.
 • כישורים:

כפי שכבר נכתב מעלה, פעילותו של אנליסט מידע חורגת מעבר לאיסוף ופרשנות של נתונים, אנליסטים משתמשים בשיטות המתקדמות ביותר, לעיתים כותבים קוד לייעול העבודה, מזהים דפוסים ובונים מודלים ומעבר לכל הם אלו שמסיקים מסקנות משמעותיות עבור החברה כולה. לכן, חשוב בסקטור הכישורים להבליט את היכולות המתמטיות והאנליטיות כדי להראות דפוסים אלו, אך למעשה חשוב יותר לתרגם יכולות אלו למישורים נוספים כמו חשיבה ביקורתית, פרזנטציה וייעול תהליכים.
לצד הכישורים הטכניים הרבים שיש לאנליסט מידע חשוב גם להציג כישורים בניהול פרוייקטים. לרוב אנליסטים עובדים בקבוצות עם אנשי מקצוע ממחלקות אחרות בחברה ונדרשים להוביל מנקודת מבט טכנית. אנליסטים מתבקשים למצוא תשובות לשאלות שמעולם לא נשאלו בעבר בחברה. אין ספר חוקים ואין תשובה מוחלטת, לכן עליהם גם להיות יצירתיים וחלוציים בגישה שלהם.

לאנליסט מידע יש את הכוח להפוך כל חברה ולעזור לה לבצע שינויים וצעדים בהתנהגות שלה שלא היה ניתן להעלות על הדעת ללא תמיכה של דאטה. קורות החיים של אנליסט מידע צריכים לתת לחברות את הביטחון שאתם האנשים שיזהו מגמות ותובנות אלו.
דוגמא:

 • אוטומציה של תהליכי דאטה
 • איסוף וניתוח נתונים
 • יצירתיות וירידה לפרטים
 • חשיבה אנליטית
 • כתיבת סקריפטים
 • עבודה עם כלי BI
 • השכלה:

פרק ההשכלה של אנליסט מידע הוא המקום בו עליכם לכתוב את פרטי הכשרתכם - דבר חשוב לביסוס אמינותכם המקצועית. במקרים רבים, אנליסטים הם בוגרי יחידות טכנולוגיות שעסקו באיסוף ועיבוד מודיעיני ו/או בעלי תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול, מערכות מידע או כלכלה, אך לעיתים יכולים להגיע גם מרקע שונה במידה והם בעלי חשיבה אנליטית חריפה.

 • עיצוב:

עבור משרת אנליסט מידע, הקפידו על יעילות ומיומנות בעיצוב. הרושם הראשוני של המעסיק ראשית מגיע מקורות החיים. אנליסט טוב הוא זה שמתרגם את הנתונים ביעילות לאחרים שלעיתים גם פחות מבינים בתחום, לכן אין צורך להציף יתר על המידה במספרים וסטטיסטיקות אלא לשמור על עיצוב נקי, קריא וידידותי למשתמש.
מעסיקים ראשית קוראים את פרטי הקשר שלכם, הקדמה, המשרה הנוכחית והכישורים. אם הפרטים האלו אינם מרשימים, ברורים או מודגשים מספיק ייתכן ולא ימשיכו לקרוא.

מומלץ בחום להיעזר בתבניות קורות החיים שלנו על מנת לעצב קורות חיים שיתאימו בדיוק למשרת אנליסט מידע.

 • לסיכום, נקודות עיקריות וכיצד לגרום לקורות החיים שלכם להתבלט?

אנליסט מידע הוא מקצוע מבוקש כיום, ויש דרישה גדולה לתפקיד זה בשוק. עם זאת, אין זה פשוט למצוא ארגון טוב ששם את הדאטה בליבת העשייה שמניעה את העסק קדימה. כדי להשיג זאת, עליכם ליצור קורות חיים מקיפים שהולכים מעבר למספרים ושפות תכנות ומתרגמים את כישורים אלו לתוך רווחיות ויעילות.
כדי לבוא עם פתרונות, אנליסטים ראשית צריכים להבין את מהות הבעיה. הם צריכים לחקור את הסוגיות העסקיות האמיתיות ולחפור באיזה סוג נתונים עשויים להציע פתרונות פוטנציאליים. איסוף נתונים הוא לאו דווקא העניין הקשה, אלא עליכם לוודא שאתם אוסיף את סוג הנתונים שיעזרו לכם לפענח את מה שאתם צריכים לדעת. לפיכך, אנליסט המידע צריך להציג את מירב הכישורים שיש לו להציע.

לכל חברה יהיה מאגרי נתונים משלה ואתגרים שהיא רוצה להשיג באמצעות אותם הנתונים. נאמר רבות על התאמת קורות החיים למעסיק מסוים, וקורות החיים של אנליסט מידע אינם שונים. אם תפרטו על סוגי הפרוייקטים שדומים לאלו שמפורטים בדרישות המשרה, אתם מראש מציבים את עצמכם בעמדה יותר טובה מזו של האחרים המתמודדים על המשרה. מעסיקים מחפשים להרגיש שיש על מי לסמוך כאשר הם קוראים את קורות החיים שלכם ואם אפילו אדם חסר ידע בתחום יכול לראות שהניסיון שלכם דומה למה שהחברה צריכה, כבר יש לכם יתרון על פני יתר המתמודדים.
 

אלו רק חלק מהנקודות שיבליטו את קורות החיים שלך מעל השאר - בעזרת הכלי שלנו לכתיבת קורות חיים ב- resumake.co.il, תוכלו ליצור קורות חיים בקלות ובמהירות ולהתקבל לחברות המובילות בשוק.

תבניות עיצוב מקצועיות לכל תפקיד, בחר/י תבנית ובנה/י את קורות החיים שלך במהירות.
השתמש/י בכלי יצירת קורות החיים המקצועי של Resumaker. נסה/י בחינם!